Objevte tajemství věčného mládí adeptek tantry. Tantra jóga posiluje fyzické zdraví a nastoluje duševní rovnováhu.

Systematická výuka je zaměřena na všech devět ásan – představuje kompletní znalost tantra jógy pro ženy.

kurz tantra joga pro ženy

Tajemství věčného mládí adeptek tantry 

O adeptkách tantry se tvrdí, že jsou věčně mladé. Čím to je?

Jednotlivé ásany na sebe navazují a vytvářejí energetický celek, jehož zvládnutím se žena naučí rozvádět svou sexuální energii do celého těla a používat ji pro rozvoj intuice a svého zdraví. Pomocí těchto ásan se uvolňuje do těla velké množství estrogenů (ženských pohlavních hormonů). Proto se toto cvičení stává tajemstvím věčného mládí adeptek tantry.
Ženám přináší cvičení Mohendžodáro mnohostranný užitek – na úrovni energetické, zdravotní (léčí například neplodnostkvasinkymyomy), při milování a orgasmu. Jednotlivé ásany totiž odkrývají všechny aspekty ženy. Proniknutím skrze tyto aspekty nahlédne žena hluboko do svého nitra a pochopí vnitřní zákonitosti své duše.

Společná setkání a soustředění 

Celoroční škola Mohendžodáro – stupeň II zahrnuje kompletní základy tantra jógy Mohendžodáro pro ženy v 18dílné sestavě. Velký důraz se klade na samostatné cvičení a meditace každý den během roku, které procvičují ásany naučené na společných setkáních v uzavřené skupině.

S přihlášením do celoroční školy neváhejte, v současnosti se všechny školy velmi rychle plní a trvá několik měsíců, než se otevře nová škola. Moc se na vás těšíme!

Do školy mohou vstoupit pouze absolventky základního kurzu nebo kurzů akreditované lektorky. Škola rozvíjí základy položené základním kurzem a již je neopakuje. Skupina žen, která se věnuje celoroční škole, je po celý rok uzavřená. Proto je zapojení do školy možné pouze na jejím začátku.

skola mohendzodaro

Program

Tantra jóga pro ženy: cvičení devíti ásan, cvičení Mohendžodáro
Meditace: aktivní i tiché, zejména ze systému Oshových meditací; tanec; spontánní pohyb
Bioenergetická cvičení: cvičení na osvobození těla, dechu a uvolnění energie, odstraňování energetických bloků
Speciální sestava masáží pro ženy: aktivizace toku energie v drahách, ošetření celého těla, propojení všech čaker v těle

Smysluplný celek v chráněné skupině

Tato celoroční škola má formu 3 prodloužených setkání, která budou propojena systematickou, každodenní samostatnou prací adeptek tantry. Mezi jednotlivými setkáními si účastníce doma dělají doporučená cvičení a meditační terapie, do kterých byly zasvěceny na předchozím setkání, a které budou konzultovat na následujícím setkání.
Tímto způsobem vznikne celoroční škola, která je intenzivní, kde jeden program navazuje na druhý, a která takto každé ženě nabízí vnitřní transformaci a posílení a obnovení ženství.
Tato škola vede k posílení zdraví, otevírá cestu k orgasmu a milování jako láskyplné cestě životem, obnovuje přirozenou schopnost těla k regeneraci a ke kráse a pocitu svěžesti.
Jak hodnotí celoroční školu tantra jógy Mohendžodáro ženy, které jí prošly, si přečtěte zde: http://mohendzodaro.cz/clanky.php

Osho meditace jsou klenot ženství

Meditace je nezastupitelnou součástí každodenní práce na sobě. Meditace je průvodcem na duchovní cestě, je cestou samou. Pravidelná, každodenní meditace je nezbytná, pokud chceme kvalitně pracovat s druhými. Oshovy meditace jsou souborem meditačních technik, které byly přizpůsobeny potřebám a možnostem moderního člověka. Do celoroční školy jsou zařazeny speciálně vybrané meditační techniky tak, aby nastartovaly a podpořily Mohendžodáro a umožnily nám vstoupit do hlubšího kontaktu s naším tělem a energií.
Meditační terapie mají okamžité výsledky. Meditační terapie jsou systematicky praktikované meditační techniky po dobu 21 dní. Účastníce školy budou motivovány a vedeny k systematické práci doma. Budou procházet meditačními terapiemi, které jsou již samy o sobě hlubinnými technikami přírodní léčby. Meditační terapie budou přímo navazovat na jednotlivá setkání.

Umění masáže pro ženy: obnovení životní síly v těle a pevné zdraví

Pomocí speciálních postupů a cíleně vedených tlaků a doteků odblokujeme a stimulujeme proudění životní síly v těle ošetřované ženy. Sama terapeutka je přitom v uvolněném stavu a ošetření je pro ni příjemným cvičením a má rovněž velmi příznivý účinek. Mezi přijímající a dávající dochází k vzájemné energetické výměně a obě strany tak během masáže získávají. Touto masáží mohou ženy pomoci svým blízkým, ale také jí lze obohatit profesionální terapeutická praxe či položit její kvalitní základ.

Tantra mohendžodáro

Ásany – devět aspektů k uzdravení vnitřní ženy

Ženy se dnes cítí více jako muži. Jsou převálcované starostmi o rodinu, práci. Mystické aspekty Mohendžodáro vedou k uzdravení vnitřní ženy – každá žena rozkvete do své přirozené krásy. Ásany Mohendžodáro jsou  totiž tajemstvím starodávné ženské předvédské tradice.

Aspekty ženy vztažené k jednotlivým ásanám:

ásana číslo 1, žena kráska, žena ošklivka
ásana číslo 2, žena kněžka, žena čarodějnice
ásana číslo 3, žena herečka, žena hysterka
ásana číslo 4, žena milenka, žena prostitutka
ásana číslo 5, žena matka, žena smrtka
ásana číslo 6, žena hospodyně, žena bordelářka
ásana číslo 7, žena živitelka, žena zlodějka
ásana číslo 8, žena léčitelka, žena nemocná
ásana číslo 9, žena rádkyně, žena klevetnice

Jak pracuje Mohendžodáro s ásanami

Mohendžodáro nejprve rozproudí a uvolní sexuální a životní energii z pánve. Tu v prvním kroku posilí a uzdraví. Pomocí speciálních ásan ji vede do všech důležitých energetických center v těle, otevírá je, nabíjí je a uzdravuje. Vše se děje skrze tělo, citlivě, postupně a bezpečně. Zároveň neuvěřitelně účinně.

Ásany ze cvičení Mohendžodáromeditace mohendžodáro

Příběh ženství
Vnitřní zrak
Pohled do vesmíru
Šťavnatá jóni
Tajemství života
Odevzdání
Dávání mléka
Spirála života
Bohyně matka

Meditační terapie

Chakra dance
Chakra breathing
Nadabrahma
No dimensions
Mandala
Vipassana
Kundalini meditace
Dynamická meditace

Tantrická jóga vede ženu do svého nitra, skrze jednotlivé ásany, skrze meditace a společné prožitky a sdílení ve skupině. Aby žena mohla být skutečně probuzenou ženou, potřebuje prožít sebe sama.
Ženské hodnoty jsou láska, umění, skutečné lidské vztahy, pohoda domova. Žena je i maminkou, ochránkyní, patronkou domova, ženského láskyplného přijetí muže, žena je pěstitelkou a léčitelkou. Všechny tyto aspekty budeme v ženě objevovat a posilovat. Kurz je určen pro ženy jakéhokoliv věku.

Podmínky přijetí do Celoroční školy Mohendžodáro – stupeň II

Tato škola je určena absolventkám tantra jógy – stupeň I.
Před vstupem do systematické celoroční školy by žena měla absolvovat minimálně jeden základní kurz tantra jógy (koná se každý měsíc v Lažánkách), nebo se účastnit docházkových kurzů akreditovaných cvičitelek Mohendžodáro.
Škola je výběrová, není na ni automatický nárok. Jedná se velmi kvalitní produkt, kdy jedna spolu ženy v jedné uzavřené skupině procházejí celým výcvikem tantra jógy.

Své  místo si rezervuj zálohou
dle pokynů v dopise, který dostaneš po vyplnění přihlášky.

PŘIHLÁŠKA

Pečlivě zkontroluj email, protože ihned po vyplnění přihlášky obdržíš zprávu - Pozvánkový email se základními informacemi. Do tří dnů po obdržení emailu pošli zálohu nebo celou částku platby za kurz dle v nich uvedených platebních podmínek. Tím bude tvé místo na kurzu rezervované. 

LEKTOR: zakladatelka Mohendžodáro MUDr. Monika Sičová

MÍSTO KONÁNÍ KURZU: Meditační centrum Lažánky

PŘÍSPĚVEK: 14.480 Kč / 572 EUR (ubytování, program, strava)

ZÁLOHA: 4.880 Kč / 195 EUR do října 2017 

QUICK SLEVA: 
12.980 Kč / 513 EUR při uhrazení celé částky do 31. října 2017 nebo do 14 dnů od ukončení základního kurzu

SPLÁTKOVÉ PLATBY: Celkem 16.480 Kč/ 650 EUR

  • záloha 4.880 Kč/ 195 EUR
  • před 1. setkání 5.000 Kč/ 200 EUR
  • před 2. setkání 5.000 Kč/ 200 EUR
  • před 3. setkání 1.600 Kč/ 55 EUR

STORNO PODMÍNKY:

  • 90 dní před začátkem školy: 1.000 Kč/43 EUR
  • 90 až 0 dní před začátkem školy: storno 100% zálohy
  • zrušení účasti během školy: storno 100% kurzovného nebo možnost nahradit si jednu neúčast na paralelní či další škole nebo na soustředění (lze pouze po dohodě s lektory a jen ze zcela závažných příčin, například nemoci vlastní nebo blízké osoby, o niž se staráte).

Kurzovné nelze převádět z přihlášené osoby na jinou přihlášenou osobu.

Ihned po vyplnění přihlášky obdržíte další informace. 

II.B STUPEŇ MOHENDŽODÁRO
CELOROČNÍ ŠKOLA
2018

31. ledna – 4. února
11. dubna – 15. dubna
23. května – 27. května 
(středa - neděle)

KDE SE KURZ KONÁ?

V krásném prostředí meditačního centra v Lažánkách 133, u Veverské Bitýšky. 

ZAČÁTEK A KONEC KURZU?

 Kurz začíná první den příjezdem a registrací mezi 18. a 19. hodinou.
První program je obvykle v 19:30. 
Zakončení kurzu je poslední den obědem mezi 13. a 14. hodinou.

Udělej si na sebe čas a užij si kurz od začátku až do konce!

UBYTOVÁNÍ?

 Ubytování je ve vícelůžkových pokojích, dvoulůžkových chatičkách nebo dvoulůžkových apartmánech. Chatičky jsou malé a útulné, je v nich velká postel a skříň, jsou vytápěné.

Apartmány mají vlastní sociální zařízení, povlečené postele a je za ně příplatek. Ubytování v chatičce nebo v apartmánu je třeba rezervovat emailem předem - info@sugama.cz.

Ubytování s kamarádkou je možné, nemusíte ho dopředu nijak hlásit, místa si vyberete po příjezdu.

STRAVA?

 Strava je vegetariánská, z větší části z lokálních zdrojů. Je možné domluvit si bezlepkovou nebo bezmléčnou dietu, stačí po příjezdu přímo na místě. 

S SEBOU?

 Kromě základních osobních potřeb a volného oblečení jsou potřeba přezůvky, šátek na oči, deka/spacák na přikrytí při klidnějších technikách, blok a tužka
na případné poznámky. 

SPOLUJÍZDA

 Na našich webových stránkách podporujeme spolujízdu pro snazší cestování
na naše kurzy. Svou poptávku a nebo nabídku volného místa ve svém autě můžeš přidat do diskuze.

MOHENDŽODÁRO JE NÁDHERNÉ SPOLEČENSTVÍ STEJNĚ NALADĚNÝCH ŽEN.

ZÁKLADNÍ KURZ MOHENDŽODÁRO

UŽIJ SI PODPORU, SDÍLENÍ, LÁSKYPLNOU PÉČI V RÁMCI ŽENSKÉ SKUPINY. NECH SE NA SVÉ CESTĚ INSPIROVAT PŘÍBĚHY JINÝCH ŽEN,
STAŇ SE I TY SAMA INSPIRACÍ.

Co o Mohendžodáru říkají jeho účastnice

"Mohendžodáro mi dalo sílu a touhu nestát na místě a kráčet si svou cestou." 

"Co mi dalo a vzalo Mohendžodáro? Dalo mi možnost opět se vrátit k Ženě, kterou jsem tak nějak nevědomě v sobě potlačovala... dalo mi sílu, touhu, vášeň, lásku k sobě, lásku ke svému tělu, lásku ke všem Ženám, dychtivost objevovat skrze tvoření vše, co jsem kdysi znala... touhu poznávat každičký kousíček mého těla... skrze Ásany cítit se jedinečná, dokonalá, naplněná, nasycená, Božská, šťavnatá, milující a milovaná, skrze meditace se roztříštit na milion malinkých kousků a znovu poskládat jako mozaika....cítit se svobodně, a žít si svůj život, svůj film... A co mi vzalo? Inu masky, které už nepotřebuji, stud, který studil, lítost, která odlétla, vztek, který se změnil na lásku, žárlivost, která mě svazovala a falešné iluze, které nebyly mou pravdou. Miluju Mohendžodáro, protože žiju Mohendžodáro."

Martina Bonsignoreová PodhaiskáAbsolventka III. ročníku

"Mohendžodáro mi pomohlo uvědomit si, kdy jsem šťastná." 

"Díky Mohedžodáru jsem si uvědomila, že je důležité dávat pozornost i sobě, tomu co já chci, plnit si své sny ... Mohenžodáro mi pomohlo objevit to, co mě skutečně baví a v čem jsem šťastná, přiblížilo mě sama k sobě. Pomohlo mi dokázat prožívat a užívat si i maličkosti. Naučilo mě ponořit se do sebe a vnímat sama sebe. A naučilo mě vnímat jinak muže a vzájemné působení mezi ženskou energii a mužskou. Dřív jsem se mužů bála a snažila se být silná. Teď je mám ráda a užívám si toho, jací jsou. Dovoluji si být navenek slabá a dovoluji muži, aby mě chránil. A je to úžasné :-))"

Eva MarešováAbsolventka V. ročníku

"Mohendžodáro pracuje s celou bytostí. Je to nejucelenější systém, který jsem při hledání té nejlepší cesty pro sebe poznala." 

"Co mě oslovilo na Mohendžodáru? Pracuje s celou bytostí. Dříve jsem navštěvovala kurzy zaměřené zvlášť na fyzické tělo a zvlášť na tzv.”duchovno” např. práce s čakrami. Různě jsem se to snažila zkompletovat. Poznala jsem, že ve skutečnosti nejsme oddělené tělo od ducha. Tělo nejsou jen kosti a svaly, ale také krevní oběh, lymfa, žlázy s vnitřní sekrecí, vnitřní orgány a vše dohromady dokonale spolupracuje. Uvědomila jsem si také, že jsem v ženském těle, které má jinou polaritu, hormonální systém, je celkově jinak stavěné a odolné než mužské tělo, které přirozeně úplně jinak snáší zátěž a zaměření na výkon. Mohendžodáro má všechny atributy v jednom balíčku. Než jsem se setkala s Mohendžodárem, tak jsem nic tak uceleného, zaměřeného na ženu nepoznala. Jsme složené z mnoha částí, které je možné s pomocí Mohendžodára poskládat zpět do celistvosti jako mozaiku do jedinečného nádherného obrazu, kde žádný dílek neztrácí svou jedinečnost a zároveň je součástí celku. Každá žena je jedinečný obraz, pokud poskládá a nalezne znovu své jedinečné dílky sebe samé."

Blanka MilevováCvičitelka Mohendžodáro

Získej svoji vlastní zkušenost!

TOUŽÍŠ PO KRÁSNÉM PARTNERSKÉM VZTAHU?

MOHENDŽODÁRO TĚ PŘIVEDE K POZNÁNÍ SEBE SAMA.
ČÍM LÉPE ZNÁŠ SAMA SEBE, SVOU SÍLU, PŘÁNÍ A TOUHY, TÍM SNADNĚJI DOKÁŽEŠ VYTVOŘIT INTIMNÍ, HARMONICKÝ A LÁSKYPLNÝ VZTAH.

REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO UŽ DNES, 
NE
CH SE VÉST NA SVÉ CESTĚ ZA PROBUZENÍM SVÉHO ŽENSTVÍ

Naší vizí je, aby se co nejvíce žen dozvědělo o možnostech, které jim Mohendžodáro může nabídnout. Pokud s námi souhlasíš v tom, že ženy v naší společnosti potřebují vzájemnou podporu, pomoz nám naši vizi šířit. Pozvi své kamarádky a dovol jim poznat Mohendžodáro.

Budeme Ti moc vděční.